Úvod Nabídka nemovitostí Byt 3+1, 83m2, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1, 83m2, Ostrava - Hrabůvka | Prodej

PRODÁNO!

Nabízíme Vám exkluzivně, pouze v naší RK, větší byt velikosti 3+1 s balkónem, (83 m2+ velký sklep), v NÍZKÉ CIHLOVÉ zástavbě. Jedná se o žádanou lokalitu, která je nyní dosti preferovanou při hledání a koupi bytu, a to z důvodu klidného místa s nízkou zástavbou a větším zazeleněným prostranstvím v okolí domů.

Byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží (2.p.) s půdním prostorem, v cihlovém domě s provedenou celkovou opravou – revitalizací (plastová okna, zateplení vč. fasády, střechy, hlavního vchodu, schránek, rozvodů vody ad.).  Okna bytu jsou situována na dvě strany a vstupy do jednotlivých pokojů jsou samostatně z předsíně, což mnoho klientů ocení jako výhodné – pokoje nejsou průchozí. V podstatné části bytu je již provedena elektřina v mědi. Pokoje jsou s parketami, ve velmi dobrém stavu. Koupelna a WC prošly taktéž rekonstrukcí, nová dlažba a je možno i dalších dispozičních úprav. V předsíni se nachází skříně, s dosti úložným prostorem. Měsíční platba spojená s užíváním bytu činí 3800,- Kč (vodné, stočné, vytápění, fond oprav ad.). Doporučujeme prohlídku.

  • Stav objektu: Dům po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplení vč. fasády, střechy, hlavního vchodu, schránek ad.
  • Lokalita: Velmi žádana, z důvodu klidného místa, zeleně a nízké okolní zástavby
  • ID nemovitosti: 43
  • Cena: info v kanceláři

Předběžný zájem o nemovitost

Zaujala vás nabízená nemovitost? Napište nám. Odeslání formuláře vás nezavazuje ke koupi.