Úvod Nabídka nemovitostí Byt 3+1, os.vl., v Ostravě - Zábřehu

Byt 3+1, os.vl., v Ostravě - Zábřehu | Prodej

PRODÁNO.

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt 3+1, větších rozměrů, 81 m2, který se nachází v revitalizovaném domě, v nízké zástavbě, v okolí rodinných domů. Jedná se o žádanou lokalitu, poblíž radnice Ostrava - jih, v blízkosti MHD a veškerých dalších služeb. Výhodou je vázané parkovací místo přímo před vchodem domu, je možno přenechat.

Byt je situován na slunnou stranu, s velkou krytou lodžií, je ve 3. patře domu. Výhodou tohoto bytu je celkové dispoziční řešení - uspořádání pokojů - každý pokoj má samostatný vstup z předsíně. Ta je prostorná, čtvercová. Taktéž kuchyň je čtvercová.

Byt má provedeny vkusné úpravy, např. vestavěné skříně na míru se zrcadly, což opticky zvětší samotný prostor. Dále celkovou rekonstrukci koupelny - větší rohová vana, skříňky na míru atd. Na podlaze je dlažba, dále pak plovoucí podlaha či parkety. Všechny bytové dveře jsou nové - dřevo jasan.

Dům je zateplen, s novou fasádou, střechou, má plastová okna. Taktéž vstup do domu je nový, vchod udržovaný. Součástí bytu je taktéž sklepní prostor. Měsíční platba spojená s užíváním bytu činí 4521 Kč. Byt je ihned k dispozici, bez jakýchkoliv právních vad, možnost řerpání hypotéky. Bližší informce v RK.   

  • Stav objektu: Velmi dobrý, dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, nová fasáda, střecha ad.). Taktéž byt po rekonstrukci.
  • Lokalita: Žádaná lokalita, dům se nachází mezi zástavbou rodinnými domy, v blízkosti MHD a veškerých služeb
  • ID nemovitosti: 28
  • Cena: 1 395 000 Kč

Předběžný zájem o nemovitost

Zaujala vás nabízená nemovitost? Napište nám. Odeslání formuláře vás nezavazuje ke koupi.