Úvod Nabídka nemovitostí DLOUHODOBÝ PRONÁJEM BYTU 1+1 OSTRAVA - Výškovice

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM BYTU 1+1 OSTRAVA - Výškovice | Pronájem

PRONAJATO!

Nabízíme vám pouze v naší RK dlouhodobý pronájem bytu velikosti 1+1 s větší kuchyní. Byt se nachází ve 4. patře domu, kde byla provedena celková revitalizace - plastová okna, zateplení, nová střecha ad.

Byt je velmi hezký, udržovaný, pokoj je větších rozměrů, v bytě jsou provedeny menší úpravy. V předsíni jsou k dispozici dvě skříně, botník a věšák.

Lokalita je výhodná, jednak dostupností veškerých služeb - obchod, zastávka MHD, zdravotní středisko, banka ad. Ale také blízkost lesoparku Bělský les je výhodou. Pronájem je vhodný i pro studenty, neboť v nedalekém okolí je Fakulta bezpečnostího inženýrství - VŠB.

Měsíční platba činí 5500,- Kč - v této platbě jsou již zahrnuty zálohové platby na elektřinu a plyn. Nutná kauce 10.000,- Kč - tato je po ukončení podnájmu a splnění všech podmínek ve Smlouvě o podnájmu, vratná.

Byt je k dispozici od února 2018. Případně dle dohody. Bližší informnace rádi poskytneme na tel. RK.

  • Stav objektu: dům po revitalizaci (plastová okna, zateplení, nová střecha ad.), velmi pěkný byt, zachovalý, menší úpravy
  • Lokalita: klidná část obce, v blízkosti lesoparku Bělský les, poblíž veškerých služeb - obchody, zdravotní středisko, zastávka MHD ad.
  • ID nemovitosti: 46
  • Cena: 6500,- Kč (cena včetně zálohových plateb na erlektřinu a plyn)

Předběžný zájem o nemovitost

Zaujala vás nabízená nemovitost? Napište nám. Odeslání formuláře vás nezavazuje ke koupi.